תיקונים בבניין משותף בשיתוף פעולה עם ועדי בתים

תיקונים לבניין משותף

צרו קשר עם הנדימנו בטלפון 054-5463390 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

אמנם חלק גדול מהלקוחות שלי הם לקוחות פרטיים שנהנים ממגוון תיקונים קטנים לבית, אך חלק אחר מלקוחותיי הם בניינים משותפים שזקוקים לשירותי תיקונים, ובדרך כלל עבודתי נעשית מול נציגי ועד הבית המקומי. מכיוון שאני נתקל בפניות רבות מטעם נציגי ועד הבית בבניינים רבים, הנה קצת פרטים על השירות שאני מספק.

באילו אזורים השירות ניתן?

אני מעניק תיקונים בבניינים משותפים באזור גוש דן, בין היתר בערים: תל אביב, רמת גן, גבעתיים, ראשון לציון, פתח תקווה, חולון, בת ים, קריית אונו, יהוד, אור יהודה ועוד. מומלץ ליצור קשר או לשלוח הודעה כדי לוודא שאני מגיע גם לאזור שלכם.

ומה כולל השירות?

בדרך כלל, לאחר שנציגי ועד הבית או חברת הניהול יוצרים איתי קשר, אני מעניק הצעת מחיר טלפונית, ואם הדבר לא מתאפשר (למשל בתיקון שהוא מורכב יותר), אני מגיע לבניין המשותף, בוחן את הבעיה ומעניק פתרון במידת האפשר.

אחת השאלות המרכזיות היא לגבי אחריות בביצוע תיקונים לבניין, בעיקר כשמדובר בדלתות המשרתות את דיירי הבניין והאורחים בו. התיקון המבוצע אינו כולל אחריות, שכן די בדייר או באורח אחד, למשל, שמושך את דלת הכניסה לבניין בחוזקה ושובר חלק מהציר שזה עתה תוקן. ומה הפתרונות? עבודה מול הנדימן בעל ניסיון בתחום, התקנת החלקים האיכותיים ביותר בדלת ועוד. עבודה שמבוצעת בצורה מקצועית בשילוב עם חלקים טובים, יביאו לתוצאה טובה יותר.

אילו תיקונים בבניין משותף אני מבצע?

  • תיקון דלת כניסה לבניין – החלפת מנגנון הנעילה של הדלת, החלפת צירים, תיקון מנגנון הסגירה האוטומטית ועוד.
  • תיקון דלת חדר אשפה בבניין – דלת זו במיוחד מועדת לפורענות על ידי הדיירים עצמם, עובדי העירייה המרוקנים את הפחים ועוד. דלת שאינה סגורה או כזו שאחד השלבים בתריס שלה יצא ממקומו, עלולה להביא אורחים לא רצויים לחדר האשפה, כמו חתולים.
  • החלפת ידיות שונות שיצאו ממקומן או ניזוקו
  • תיקון והחלפת מנעולים שונים, ובהם מנעולים חשמליים
  • מתן שירותי אחזקה שוטפים לבניינים

צפו בסרטוני תיקונים בבניינים משותפים

נגן וידאו

החלפת מנעול חשמלי בדלת כניסה לבניין

נגן וידאו

תיקון דלת רפפה בחדר אשפה

דילוג לתוכן