תקלות נפוצות בדלתות: כיצד פותרים אותן?

תיקון דלת פנים - התקלות הנפוצות - הנדימנו

צרו קשר עם הנדימנו בטלפון 054-5463390 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

נכנסתם לדירה חדשה או דירה יד שנייה, שבה יש דלתות פנים במצב טוב יחסית. אתם חושבים לעצמכם שהדלתות יחזיקו מעמד לאורך זמן רב. בפועל, אולי אפילו כעבור כמה שבועות, אתם עלולים להיתקל בתקלה, שמצריכה תיקון דלת. בחלק גדול מן המקרים, אין צורך להחליף את הדלת, אלא לבצע תיקון נקודתי שיפתור את הבעיה.

אנו בהנדימנו עוסקים באופן יומיומי בביצוע תיקון דלתות מסוגים שונים, ובמיוחד דלתות פנים. מניסיוננו, אנו משתפים איתכם כאן כמה תקלות שכיחות בדלתות, ואת אופן פתירתן.

תקלות נפוצות לדוגמא

  • הדלת לא מכוונת ולא מתיישבת עם המשקוף – בדרך כלל הדבר נגרם כתוצאה מטריקת הדלת שנשחקת עם הזמן. במקרה זה יש להסתייע בהנדימן שיבצע כיוון לדלת.
  • הדלת לא ננעלת כמו שצריך ולעתים משמיעה רעשים – אם אתם לא מצליחים לנעול את הדלת היטב, ככל הנראה מדובר במנעול תקול. בכל מקרה כזה ובמיוחד בדלתות פנים, ההמלצה היא לבצע החלפת מנעול במקום לתקן את הקיים.
  • רעשי חריקה של הדלת בעת הזזתה – כשפותחים או כשסוגרים את הדלת, עם הזמן עלולים להופיע רעשים המעידים על שחיקה של הצירים. במקרה זה, יש לבצע שימון לצירים שצפוי לפתור את הבעיה.
  • מנגנון הדלת חלוד – בעיה זו עלולה להקשות את פתיחת הדלת ואת נעילתה. אם נתקלתם בבעיה זו, קיים צורך לבצע החלפת מנגנון לדלת או לחלופין החלפה של הצילינדר כולו. כך תהיו סמוכים ובטוחים שהדלת שלכם תיסגר כמו שצריך.
דילוג לתוכן