תיקון ארונות הזזה

תיקון ארונות הזזה

ארונות הזזה הפכו לרהיט נפוץ מאוד בשנים האחרונות בדירות רבות – זאת מכיוון שדירות חדשות שנבנו בשנים האחרונות, נוטות להיות קטנות יותר עם חדרים קומפקטיים יותר, בהשוואה לבנייה שאפיינה את המדינה בעבר. ארונות ההזזה נפוצים, בין היתר מכיוון שהם לא מצריכים פתיחת דלת שדורשת מקום. עם זאת, אלו ארונות יקרים יותר מארונות רגילים, והם דורשים תחזוקה גבוהה יותר. בשימוש לא נכון, הם נוטים להישחק.

אנו בהנדימנו מקבלים הרבה פניות לתיקון ארונות הזזה: דלת ארון הזזה תקועה, גלגלים שבורים ועוד. רוב התיקונים מצריכים הגעה לדירה עצמה כדי לאתר את הבעיה בארון ההזזה ולפתור אותה.

צרו קשר עם הנדימנו בטלפון 054-5463390 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם:

הבעיות הנפוצות בתיקון ארון הזזה

ומה לגבי החלקים הנדרשים?

פעמים רבות בתיקון ארון הזזה שמגיע בעקבות בעיה בגלגלים, יש צורך להחליפם, אך לא תמיד. במקרה שבו דרושים גלגלים לארון הזזה, חשוב לנו כבעלי מקצוע להבין איזה סוג גלגלים מורכב בארון, כדי לספק לכם גלגלים תואמים.

חשוב מאוד שתדעו, כי בשוק קיימים עשרות סוגים של גלגלים המתאימים לארונות שונים, ולא תמיד גלגל שנראה לכם מתאים, אכן יתאים לארון שלכם. לכן, כאשר אנו נדרשים לבצע תיקון ארונות הזזה, אנחנו חייבים לדעת מה סוג הגלגלים הקיימים בארון ולבדוק אם ניתן להשיג גלגלים תואמים חדשים.

האם חייבים לקרוא להנדימן?

בשיחת הטלפון הראשונית חשוב לנו להבין אם אכן דרוש תיקון ארון הזזה על ידי בעל מקצוע, או שהבעיה פשוטה מאוד, אינה דורשת הגעה שלנו ובטח שלא חלקי חילוף. ברוב המקרים, נבקש מכם לשלוח אלינו לוואטסאפ צילום של הארון והגלגלים, ועדיף שיהיה מדובר בצילום וידאו שבו רואים את הדלתות והגלגלים מקרוב.


אין ספק כי לדלת שאינה תקינה צריך לגשת בעל מקצוע שצבר ניסיון רב בתחום, שכן במקרים רבים תיקון דלת דורש מחשבה רבה, השקעה ודיוק. ככל שהתיקון יהיה איכותי יותר, הדלת תחזיק מעמד זמן רב יותר ותשרת אתכם שנים ארוכות. במסגרת השירות הניתן בהנדימנו, באפשרותנו להעניק לכם גם טיפים לאחר התיקון שיסייעו להארכת חיי הדלת.

ליצירת קשר עם הנדימנו: 054-5463390. ניתן לשלוח תמונות תיקונים בדוא”ל: handymeno@gmail.com.

דילוג לתוכן