מיטה חורקת – למה זה קורה ומה עושים?

תיקון מיטה חורקת - הנדימנו

צרו קשר עם הנדימנו בטלפון 054-5463390 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

יש אנשים שישנים מעט ביממה, לא יותר משש שעות. מנגד, יש כאלו שלוקחים את הזמן וישנים גם הרבה אחרי שהשמש זורחת. לא משנה איזה טיפוס אתם, מה שבטוח הוא שכאשר אתם נכנסים למיטה חורקת, כל תזוזה עלולה לפגוע בקלות באיכות השינה שלכם. מה עושים?

הדבר החשוב הוא לזהות ממה נובעת החריקה במיטה. יש כמה שיטות לנסות ולהבין למה זה קורה וקיימות כמה דרכי טיפול. בדרך כלל, מהניסיון המקצועי שלנו, הסיבה לכך היא או מסגרת המיטה שלכם (יש מסגרות למיטה ממתכת ומסגרות מעץ), או המזרן עליו אתם ישנים, ובמיוחד אם מדובר במזרן קפיצים.

כך תבינו מדוע המיטה חורקת

השלב הראשון הוא הורדת המזרן אל הרצפה. לאחר מכן, שכבו עליו באותו האופן שבו אתם שוכבים לישון, ונסו לזוז, להתהפך וכדומה, כמו בשנת הלילה שלכם. זיהיתם חריקה? היא ככל הנראה נובעת מהמזרן שלכם, או ליתר דיוק מהקפיצים שבו. אפשר להחליף מזרן, אבל נסו להפוך אותו ואולי הבעיה תצטמצם.

זיהיתם שהמזרן תקין? המסקנה היא שככל הנראה שמסגרת המיטה שלכם חורקת. נדנדו אותה, הזיזו בה חלקים ונסו לאתר מאיפה מגיעה החריקה.

אם החריקה נובעת ממסגרת המיטה, תוכלו לחזק את כל הברגים באזור החורק באמצעות מברג או מפתח ברגים. אפשרי להשתמש בטבעת (שייבה) אם הבורג לא מהודק כמו שצריך. אם המסגרת שלכם עשויה מתכת, אני ממליץ לכם להשתמש גם בספריי שתמיד כדאי שיהיה אצלכם – WD40. אני ממליץ להתיז בכל מקרה קצת ממנו באזור החורק, זה לא יזיק.

אם זו לא המסגרת ולא המזרן?

השלב הבא, אם המיטה עדיין חורקת, הוא בדיקת הרצפה ורגלי המיטה. אולי אחת הרגליים קצרה? אולי הרצפה אינה ישרה? מניסיוני, הדבר נפוץ במיוחד בבתים ישנים, שבהם מרצפות עלולות לזוז או לצאת ממקומן.

ובכל זאת – אם אתם עדיין לא מצליחים לאתר מדוע יש לכם מיטה חורקת בבית – תוכלו תמיד ליצור איתנו קשר, לשלוח תמונות לוואטסאפ שלנו כדי שנבין באיזו מיטה מדובר, ואנחנו נגיע אליכם לטפל בבעיה. הכי חשוב – שתחזרו לישון בשקט ובהנאה, כפי שעשיתם עד לפני חריקת המיטה.

דילוג לתוכן