מה עדיף: בעל מקצוע ספציפי או הנדימן?

ארגז כלים - הנדימן

צרו קשר עם הנדימנו בטלפון 054-5463390 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

כאשר אתם מחפשים את האדם הנכון לתליית מדף בבית, לתיקון ארונות מטבח או בגדים, לתיקון דלת העץ שמשפשפת את הרצפה ועוד – הנדימן הוא האדם הנכון לביצוע תיקונים בבית. לעתים, כבר במעמד השיחה הראשונה תוהים אם הנדימן יספק להם את הפתרון, או בעל מקצוע ספציפי (כלומר נגר, מנעולן, חשמלאי וכו’).

חלק מהלקוחות, אגב, בטוחים שפנייה להנדימן על עבודה גדולה של בעל מקצוע ספציפי, תחסוך להם כסף – ושואלים אותי אם אני יכול להגיע ולצבוע את כל הבית, להחליף מרצפות וקרמיקות בחדר אמבט, להתקין דלתות בכל המטבח ועוד. הטעות בידם היא יסודית, כי הנדימן, שעוסק בתיקונים לבית ובהתקנות, כלל לא יבצע עבודות גדולות מסוג זה.

עבודות גדולות מול עבודות קטנות

כאשר מדובר בשיפוצים משמעותיים, ואפילו בכאלו בסדר גודל בינוני, ההמלצה היא ליצור קשר עם בעל מקצוע ספציפי. דוגמא: אם אתם רוצים להחליף דלתות בכל המטבח, פנו לנגר, וכדי להחליף את הריצוף בבית פנו לרצף. אבל… מה אם מדובר בתיקון קטן בלבד?

כשאתם נתקלים בתיקונים קטנים ופונים לבעלי המקצוע הגדולים, ספק אם אלו ירצו לקבל עבודה קטנה, וינסו לשכנע אתכם לשדרג את כל הארונות, או להחליף מיד. כאן טמון ההבדל הגדול בין הנדימן לבין בעל מקצוע ספציפי. בעוד שבעל מקצוע ישאף להחליף ולבצע שדרוג, הנדימן ישאף לתקן את הקיים.

במה אנחנו מתמחים בעבודות התיקונים לבית?

הרבה הנדימנים עוסקים בתיקונים כלליים בבית, אבל כאשר אתם מחפשים הנדימן, מומלץ לחפש הנדימן בעל התמחות או ניסיון רב בתחום ספציפי. למשל אנו בהנדימנו, בעלי ניסיון עשיר ורחב בתחום תיקון הדלתות והארונות: החלפת צירים, החלפת צילינדר, כיוון דלת ועוד.

ואיך זה עובד? האם בביקור אחד הבעיה נפתרת? בדרך כלל, בביקור אחד הבעיה אכן נפתרת. לעתים, יש צורך לראות את העבודה לפני ביצועה (במקרים שגם צילום בוואטסאפ אינו מספיק) ואז להגיע לביצוע התיקון או ההתקנה. במקרים יוצאי דופן, ניתן לקבוע שתי הגעות או יותר.

דילוג לתוכן