המלצות מלקוחותינו

פירוק והרכבה של ספה - ועגמת הנפש הסתיימה

“עשית לי את השבת, אני יושב על הספה ומודה לך”

רכישת רהיט חדש היא תמיד דבר טוב – במיוחד אם מדובר ברהיט גדול, משמעותי ושימושי שנכנס לבית. סלון חדש למשל, הוא רהיט בסדר הגודל הזה – הוא בדרך כלל משמש את המשפחה והאורחים בבית במשך מספר שנים (וכבר נתקלתי במקרים שבהם סלון נשאר בשימוש

קראו עוד >>
פירוק והרכבה של ספה - ועגמת הנפש הסתיימה

“עשית לי את השבת, אני יושב על הספה ומודה לך”

רכישת רהיט חדש היא תמיד דבר טוב – במיוחד אם מדובר ברהיט גדול, משמעותי ושימושי שנכנס לבית. סלון חדש למשל, הוא רהיט בסדר הגודל הזה – הוא בדרך כלל משמש את המשפחה והאורחים בבית במשך מספר שנים (וכבר נתקלתי במקרים שבהם סלון נשאר בשימוש

קראו עוד >>

מכתב תודה על תליית וילונות: “עבודה נהדרת, אין לי מילים”

בילי טלפנה אליי בימים שלפני חג הפסח, וביקשה שאגיע לבצע תליית וילונות בביתה. לאחר שהגעתי אל ביתה באם המושבות בפתח תקווה, ביצעתי את התיקון וישבנו לשוחח מעט על האהבה שלי למקצוע, קיבלתי את מכתב התודה הבא: “אין לי מילים, פשוט להשתאות מהעבודה הנהדרת שביצעת בביתנו. שביעות רצון כזו לא הייתה

תיקון דלת - דוד ראבד

המלצה על תיקונים לבית מאת דוד ראבד

לפני כשבועיים קיבלתי שיחה מלקוח בשם דוד, שסיפר שהוא זקוק לתיקון דלת חדר האמבטיה שלו, בדירה בתל אביב. הוא תיאר דלת ישנה מאוד, ואני הייתי בספק אם ניתן לתקן אותה. בכל זאת, דוד התעקש שאגיע לראות אותה ואז אחליט. בסופו של דבר גיליתי שהדלת אכן ישנה מדי והתיקון שלה לא

החלפת ברז - המלצה

המלצה על החלפת ברז – וסיפור מעניין על הדרך

אופיר מראשון לציון התקשר אלינו וטען שברז האמבט לא נפתח. בשיחת הטלפון שאל אותו מנו את כל השאלות הרלוונטיות והציע לו להחליף את הידית באופן עצמאי, כדי לחסוך את עלות תיקון הברז. אופיר התעקש בכל זאת שנגיע כדי לבצע החלפת ידית לברז.

תיקונים לבית - המלצה מאת נילי אריאלי

תיקונים לבית – המלצה מאת נילי אריאלי

נילי אריאלי מרמת השרון היא לקוחה קבועה של הנדימנו. בשיחת הטלפון הראשונה שלה אלינו, היא הסבירה שהיא זקוקה למספר תיקונים לבית, וטענה על הדרך שהקול של מנו משדר אמינות. בפעם הראשונה בוצעה החלפת תחתית למגירות בשידה. נילי הייתה מרוצה מאוד מהעבודה וקראה לנו שוב. הפעם כדי לבצע התקנת מדפים.

תיקוני נגרות - המלצה מאת לירון ריפולד

המלצה על תיקוני נגרות – לירון ריפולד

לירון ריפולד מקריית אונו פנתה להנדימנו על מנת לבצע מספר תיקוני נגרות – תיקון ארון וגם פירוק והרכבה של מיטה זוגית, שהועברה מחדר לחדר. לאחר ביצוע העבודה, קיבלנו את ההמלצה הבאה: “אנשים טובים באמצע הדרך. במקרה הגעתי לאתר של מנו בניסיון למצוא מרכיב רהיטים, על מנת להרכיב את מיטתי.

המלצה על תיקוני נגרות - ענבר שרוני

תיקוני נגרות – המלצה מאת ענבר שרוני

ענבר שרוני מרמת אביב קראה לנו על מנת לבצע תיקוני נגרות קטנים בארון בחדר הילדים. היא סיפרה שבאמצע משחקים, בנה נהג להיתלות על הדלת, עד שעקר את אחד הצירים מהמקום. הגענו אליה במהירות, ובתוך חצי שעה בוצעה החלפת צירים לשביעות רצונה המלאה.

המלצה על תיקונים לבית

המלצה על תיקונים לבית ותיקון תריסים

סלעית מרמת גן קראה לנו על מנת לבצע מספר תיקונים בבית – התקנת חבלי כביסה במרפסת השירות, תיקון נזילה בין השיש לקיר בארון המטבח ותיקון תריס בחדר השינה. כל התיקונים בבית בוצעו בביקור אחד, ואנחנו קיבלנו את ההמלצה הבאה:

המלצות על תיקונים - משפחת דלאל

משפחת דלאל: המלצות על תיקונים לבית

משפחת דלאל מאור יהודה קראה להנדימנו כדי לבצע מספר תיקונים לבית – ובעיקר תיקוני צבע לכיסאות ולצביעת מעקה. אנשי המשפחה התרשמו מאתר האינטרנט, ובהמשך גם מתודעת השירות הגבוהה. אחרי מספר תיקונים שביצענו, הגיעה אלינו ההמלצה הבאה: “למנו, ברצוננו להודות לך על עבודתך המסורה אצלנו בבית.

המלצה על תיקוני בית - דובי גרמייז

המלצה על תיקוני צבע – דובי גרמייז

אחד הלקוחות הראשונים והוותיקים של הנדימנו הוא דובי גרמייז, שקרא לנו למספר תיקונים בבית בדירה להשכרה ברמת גן. לאחר יצירת הקשר, הגענו לדירה וביצענו מספר תיקונים קטנים: הכנת קיר לצביעה, הורדת מזנון קיר, הכנת הקיר וצביעתו.

תיקוני נגרות - המלצה מאת סביונה גיל

תיקוני נגרות – המלצה מאת סביונה גיל

סביונה גיל מסביון קראה לנו כדי לבצע הגבהה של מיטה זוגית חדשה בביתה. היא הגיעה אלינו בהמלצה דרך חנות הרהיטים שממנה נקנתה המיטה. כמה שבועות לאחר שבוצעה הגבהת המיטה, נקראנו שוב לביתה, הפעם כדי לבצע תיקון כיסא נוח. סביונה הפכה ללקוחה קבועה ומרוצה של הנדימנו.

דילוג לתוכן