בין המקצועות שלא יוחלפו על ידי מכונות: הנדימן!

הנדימן במרכז - ארגז כלים

צרו קשר עם הנדימנו בטלפון 054-5463390 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

הטכנולוגיה מייצרת לנו מוצרים חכמים – הטלפון שלנו חכם כבר למעלה מעשור וחוסך לנו שימוש במכשירים שלא היה להם תחליף עד לא מזמן, למשל: נגן מוסיקה, רדיו, ספר טלפונים, מחשבון, מחשב כדי לגלוש באינטרנט ועוד. גם ניקיון הרצפה בבית הפך להיות אוטומטי עם המצאת מכשירים דוגמת iRobot, ובעוד כמה שנים גם מכוניות ייסעו לבד, ללא צורך בהתערבות אנושית.

לאחרונה קראתי כתבה מעניינת באתר “גיקטיים” שבה יועץ השיווק יותם גוטמן פרש את משנתו בנוגע לעולם העבודה המשתנה, שצפוי להביא לאוטומציה של משרות רבות, ולהפוך את בני האדם למיותרים בהן. למשל, תחשבו על נהגי מוניות, שליחים, מוכרים ועוד. משרות אלה, על פי התחזיות השונות, צפויות להיעלם.

אילו מקצועות לא עתידים להיעלם מן העולם, לפי הכתבה? מקצועות שלקוחות בדרך כלל לא יהיו מעוניינים שרובוט יבצע, כמו מורה, קוסמטיקאית, רופא, ספר ועוד. בין המקצועות הוזכר גם הנדימן! כלומר, מדובר במקצועות שפיתוח אוטומציה עבורם הוא תהליך קשה או בלתי אפשרי, או לא משתלם. האם רובוטים יוכלו לבצע תיקונים בבית? סביר שלא, בטח שלא בעתיד הנראה לעין.

עכשיו, כשאנחנו יודעים שבעלי המקצוע השונים לא צפויים להתחלף במכונות או ברובוטים, נסו לחשוב כמה מספרי טלפון של בעלי מקצוע שמורים במכשיר הנייד שלכם. אולי כמה אחדים, אם בכלל. אם כבר דיברתם עם בעל מקצוע והוא הגיע לביתכם לבצע תיקון מסוים, האם אתם שומרים את הטלפון שלו? ברוב המקרים, מניסיוני, התשובה שלילית.

לכן, הייתם מרוצים משירותי ההנדימן שקיבלתם? שמרו את הטלפון שלו. מי יודע מתי תצטרכו אותו?

דילוג לתוכן