איך יודעים אם ההנדימן שהזמנתי לתיקונים קטנים בבית לא ‘חאפר’?

אתר אינטרנט להנדימן, טאבלט

צרו קשר עם הנדימנו בטלפון 054-5463390 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

בואו נחזור כמה שנים לאחור. איך הפכתי להנדימן? תוכלו לקרוא על כך בעמוד על אודותיי, אבל כפי שאתם יכולים להבין, לא מדובר בתחום שלמדתי באופן מיוחד. מדובר בתחום שרכשתי עם השנים מניסיוני הרב. על אף שלא ‘למדתי’ את התחום בצורה מסודרת, השקעתי בו הרבה זמן, הקמתי את הנדימנו (תודו, איזה שם מקורי!) ותמיד חשבתי איך להשתפר.

בתחילת הדרך הוקם אתר האינטרנט הזה שבו אתם גולשים עכשיו, הושקעו מאמצים להשיג כלים איכותיים ומאמצים לספק מענה למגוון תיקונים קטנים בבית. אבל כשחושבים על זה, כל אחד שרוצה להיות הנדימן, יכול להשתמש במברגים שיש לו בבית ובעוד כמה כלים שהוא מקושש, להציג את עצמו כהנדימן – ולנסות לגייס לעצמו לקוחות מזדמנים. התוצאה: בדרך כלל עבודה פחות מקצועית. יש שיגדילו ויאמרו ‘חאפרית’. תליית התמונה לא מחזיקה כמו שצריך, הדלת חורקת שוב אחרי זמן קצר, הידית מתחילה להתרופף למחרת וכדומה.

איך תדעו אם ההנדימן לא ‘חאפר’?

  • אתר אינטרנט – הרגע הראשון שבו תיתקלו בהנדימן הפוטנציאלי הוא באתר האינטרנט שלו. בדקו אם הוא מחזיק באתר אינטרנט זמין ונגיש המפרט על השירותים שהוא מספק. ככל שהאתר יכיל יותר מידע מקצועי שתוכלו להתעמק בו, תוכלו ללמוד על רצינותו של איש המקצוע.
  • האם ההנדימן מזדהה בשמו ובתמונתו? אחד הדברים החשובים לטעמי הוא האופן שבו מזדהה ההנדימן. אם הוא מזדהה בשמו ובפניו, מדובר בסימן חיובי. אם מדובר בשם מותג ללא הזדהות בשמו או בתמונתו, כדאי לכם לשאול זאת. אחרי הכל, מאחורי כל עסק עומדים אנשים.
  • סגרתם מחיר לפני ההגעה? בשלב השיחה, אם מדובר בתיקונים קטנים שהם סטנדרטיים, קרוב לוודאי שתדעו את המחיר שתצטרכו לשלם, ואם עלולות להיות ‘הפתעות’ שאמורות להעלות אותו. ייתכן שההנדימן ידרוש להגיע ולראות את העבודה לפני סגירה, כדי להעריך את היקפה ומחירה. הנדימן פחות מקצועי, יכול פשוט לומר “קודם תנו לי לבצע את העבודה ונסגור חשבון בסוף”. משפט כזה אמור להדליק נורה אדומה אצלכם, שכן הוא מתכון לניפוח מחיר ואתם עלולים להפוך ללקוחות שבויים.
  • איך ההנדימן מגיע אליכם? הזמנתם את ההנדימן לבצע תיקונים בבית, אבל אתם רואים שהוא מגיע אליכם ללא ארגז כלים. מקצועי? ממש לא. זה בדיוק כמו שרופא ילדים לא יצטייד בסטטוסקופ. ארגז כלים הוא הדבר הבסיסי ביותר שאתם יכולים לדרוש מבעל המקצוע שנכנס אליכם הביתה.

חשוב לי לומר, על אף כל האמור כאן, שיש הרבה בעלי מקצוע טובים בישראל! אני מקווה שאני נמנה עימם. כדי לשמור על מקצועיות ושם טוב, ולא פחות חשוב – כדי שאתם כלקוחות תוכלו להרגיש שאתם בידיים טובות – אני משתדל לשמור על מקצועיות מקסימלית בשירות הניתן ובעבודתי.

כן, וגם כמה סרטונים מהתיקונים עצמם לא יזיקו לחזק את האמון בינינו 🙂

החלפת צילינדר לדלת כניסה
נגן וידאו

החלפת צילינדר לדלת כניסה

נגן וידאו

החלפת מנעול חשמלי בדלת כניסה לבניין

נגן וידאו

תיקונים בבית זה אנחנו: הכירו אותנו!

דילוג לתוכן